Не советую до покупки цей товар качество ужасне товар повернув продавцю кошти повернули а задоставку в дві сторони кошти потірав перевірайте на пошті добре товар
Доброго дня!
Петре, отримали ваш відгук.
Нам дуже шкода що ви отримали негативні враження від нашого товару.
Всі ваші зауваження було донесено до керівництва.
Ми обов'язково врахуємо це в нашій роботі.
.
Відповідно ваших зауважень:
1. Кнопка "вкл/викл" - випадає з посадочного місця виключно при транспортуванні. В подальшому (при експлуатації) вона працює виключно на натиснення і таких проблем вже не буде.
2. Столешня вібростола підгоняється під раму на виробництві, на столешні і рамі є відмітки (дві краплини від сварки), сторони на яких є ці відмітки повинні співпадати і все буде як треба.
Потрібного товару не було в наявності (мотор-редуктори специфічних параметрів). Очікувалось прибуття через тиждень, но все - зарезервовано. Алє... Коли товар прибув - продавець сам вийшов на зв'язок, запропонував варіант. Обсудили (були важливі технічні питання). Отримали рахунок... Відправка без затримок. Взагалі, незважаючи на труднощі "на старті" (проблемно було знайти в продажу потрібну річ в потрібні строки) - проблема вирішилась несподіванно легко та швидко.
Дуже дякуємо вам за високу оцінку!
Будемо раді з вами ще попрацювати
Дуже дякуємо вам за повторне звернення.
З вами дуже приємно працювати!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Дякуємо за відгук!