👋Добрый день!
.
📬 Спасибо за Вашу заинтересованность!
.
😔 К сожалению суббота и воскресенье это не рабочие дни.
.
🤳И мы обязательно вам позвоним с понедельника.
.
🙏 Спасибо за понимание и хорошие выходные❕
Доброї години. Зробив замовлення об 17:10. Далі, дзвоник менеджера,каже, відправлення вже зроблені, нажаль зможемо відправити тільки ваше замовлення у понеділок,но можливо у вихідні.Я, кажу ,Ок. Через 20 хвилин приходить ТТН. Респект, бо розуміють і витратили свій понаднормовий час, заради того що у мене працював котел.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук і розуміння. Нам важливо, щоб клієнти могли розраховувати на нас, тому завжди намагаємось допомогти в межах можливого.
Доброї години. Зробив замовлення об 17:10. Далі, дзвоник менеджера,каже, відправлення вже зроблені, нажаль зможемо відправити тільки ваше замовлення у понеділок,но можливо у вихідні.Я, кажу ,Ок. Через 20 хвилин приходить ТТН. Респект, бо розуміють і витратили свій понаднормовий час, заради того що у мене працював котел.