Покупкой доволен. Качественно сделано. Но доставка немного долгая была.
Дякуємо за відгук
Все найвищому рівні!!!
Дякуємо за відгук!
Все пройшло добре! Обслуговування на високому рівні! Дякую 🤝
Дякуємо за відгук!
Дуже швидко зателефонувати, гарна знижка, можливо торгуватися
Дякуємо за відгук
Мені дуже сподобався магазин. Ввічливий та дбайливий персонал. Одразу зателефонувати та відправили. Надали консультацію, щодо моїх запитань, не лише стосовно приладу який купувал. Все зрозуміло розповіли. Також надали де кілька порад, щодо налагодження мого котла.
Рекомендую всім цей магазин. Ви завжди будете задоволені.
Велике ДЯКУЮ ! ;)