👋Доброго дня!
.
📬 Дякуємо за Вашу зацікавленість!
.
😔 Нажаль субота і неділя то не робочі дні.
.
🤳І ми обов'язково вам зателефонуємо з понеділка.
.
🙏Дякуємо за розуміння і гарних вихідних❕
Доброї години. Зробив замовлення об 17:10. Далі, дзвоник менеджера,каже, відправлення вже зроблені, нажаль зможемо відправити тільки ваше замовлення у понеділок,но можливо у вихідні.Я, кажу ,Ок. Через 20 хвилин приходить ТТН. Респект, бо розуміють і витратили свій понаднормовий час, заради того що у мене працював котел.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук і розуміння. Нам важливо, щоб клієнти могли розраховувати на нас, тому завжди намагаємось допомогти в межах можливого.
Доброї години. Зробив замовлення об 17:10. Далі, дзвоник менеджера,каже, відправлення вже зроблені, нажаль зможемо відправити тільки ваше замовлення у понеділок,но можливо у вихідні.Я, кажу ,Ок. Через 20 хвилин приходить ТТН. Респект, бо розуміють і витратили свій понаднормовий час, заради того що у мене працював котел.